2018-12-18
Turniej Siatkówki Dziewcząt
2018-12-06
Mikołajki
2018-11-09
"Rekord dla Niepodległej"
2018-10-14
Dzień Edukacji Narodowej
  • Temperatura: 6.2°C
  • Odczuwalna: 6.2°C
  • Wilgotność: 88%
  • Kierunek wiatru: SW
  • Prędkość wiatru: 6.4km/hr
  • Ciśnienie: 1002.6hPa
  • Opady z 24h: 0.2mm

Stacja pogodowa

Klaudia„Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu!”

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny 2012/2013 rozstrzygnięty!

19 czerwca 2013 r. w siedzibie Komendy Głównej PSP odbyły się centralne eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży. W posiedzeniu Centralnej Komisji Konkursowej wzięli udział artyści plastycy, pracownicy Wydziału Informacji i Promocji oraz innych biur Komendy Głównej PSP. Na eliminacje centralne dotarło wiele prac plastycznych wyłonionych przez Wydziały Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędów Wojewódzkich z 16 województw. Temat tegorocznej edycji związany był z niebezpiecznym zagrożeniem, jakim jest tlenek węgla. Czad jest gazem silnie trującym, bezbarwnym i bezwonnym – przez to tak bardzo niebezpiecznym, zwanym „cichym zabójcą”.

Tragedie ludzkie są często następstwem niewiedzy, co może się stać, gdy nie przestrzegamy podstawowych zasad bezpieczeństwa w naszych domach. Bardzo ważne jest uczenie właściwego zachowania i prawidłowego postępowania już od najmłodszych lat. Konkurs plastyczny jest dobrą okazją do zainteresowania tematem dzieci i młodzież, których właściwa postawa oraz świadomość zagrożenia, jakie niesie tlenek węgla, mogą uratować ich życie i zdrowie oraz ich najbliższych.

Laureatami XV edycji konkursu zostali:

Kategoria III – uczniowie gimnazjów:


I miejsce – Klaudia KUTA, Publiczne Gimnazjum w Inowłodzu, powiat Tomaszów Maz., woj. łódzkie,

Nagrody oraz dyplomy komendanta głównego PSP zostały wręczone przez przedstawicieli Państwowej Straży Pożarnej  i Wójta Gminy Inowłódz, podczas uroczystości rozpoczęcia nowego Roku Szkolnego 2 września 2013 roku. 

Kalendarz z pracą Klaudii na rok 2014:

DSCF0508DSCF0509DSCF0510DSC 0373
DSCF0048DSCF0062  

Wręczenie nagród podczas uroczystej inauguracji nowego roku szkolnego, w obecności innych uczniów, nauczycieli oraz rodziców, to doskonała okazja do popularyzowania idei strażackiego konkursu oraz zainteresowania wszystkich tematem bezpieczeństwa. 

Copyright © 2019 Publiczne Gimnazjum w Inowłodzu - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.gimnazjuminowlodz.pl/informacje/aktualnosci/-twoja-wiedza-i-czujka-czadu-w-domu-