2018-12-06
Mikołajki
2018-11-09
"Rekord dla Niepodległej"
2018-10-14
Dzień Edukacji Narodowej
2018-09-09
Klauzula informacyjna dla rodziców uczniówPublicznego Gimnazjum w Inowłodzu
  • Temperatura: 1.7°C
  • Odczuwalna: 1.7°C
  • Wilgotność: 93%
  • Kierunek wiatru: SW
  • Prędkość wiatru: 0.0km/hr
  • Ciśnienie: 988.9hPa
  • Opady z 24h: 0.0mm

Stacja pogodowa

Ogród przed naszą szkołą

Po termomodernizacji i odnowieniu ścian budynku Publicznego Gimnazjum w Inowłodzu czas na wiosenne upiększanie otoczenia.  Uczniowie pod opieką nauczyciela biologii zajęli się reanimacją  przyszkolnego ogrodu. Wymieniono ziemię - ten zabieg był możliwy dzięki pomocy Pana Wójta Bogdana Kąckiego i Pana Tomasza Pawlika. Za bezpłatne dostarczenie żyznej gleby na teren szkoły serdecznie dziękujemy.  Zakup sadzonek kwitnących krzewów ozdobnych to sponsoring Oddziału Gminnego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Inowłodzu i osobiste zaangażowanie Pani Prezes Ewy Korzeniewskiej.  Szczególną pracowitością  i sumiennością podczas sadzenia roślin wykazali się chłopcy z klasy IIB: Michał Binio, Remigiusz Grad, Michał Gruda, Dominik Dekowski  i Szymon Kozakiewicz.  Wszystkim, którzy włączyli się  w upiększanie naszej szkoły serdecznie dziękujemy.

IMG 2398IMG 2399IMG 2400IMG 2401
IMG 2403   

Copyright © 2018 Publiczne Gimnazjum w Inowłodzu - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.gimnazjuminowlodz.pl/informacje/aktualnosci/ogrod-przed-nasza-szkola/