2018-12-06
2018-10-14
  • Kierunek wiatru: SW

Ogród przed naszą szkołą

Po termomodernizacji i odnowieniu ścian budynku Publicznego Gimnazjum w Inowłodzu czas na wiosenne upiększanie otoczenia.  Uczniowie pod opieką nauczyciela biologii zajęli się reanimacją  przyszkolnego ogrodu. Wymieniono ziemię - ten zabieg był możliwy dzięki pomocy Pana Wójta Bogdana Kąckiego i Pana Tomasza Pawlika. Za bezpłatne dostarczenie żyznej gleby na teren szkoły serdecznie dziękujemy.  Zakup sadzonek kwitnących krzewów ozdobnych to sponsoring Oddziału Gminnego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Inowłodzu i osobiste zaangażowanie Pani Prezes Ewy Korzeniewskiej.  Szczególną pracowitością  i sumiennością podczas sadzenia roślin wykazali się chłopcy z klasy IIB: Michał Binio, Remigiusz Grad, Michał Gruda, Dominik Dekowski  i Szymon Kozakiewicz.  Wszystkim, którzy włączyli się  w upiększanie naszej szkoły serdecznie dziękujemy.

IMG 2398IMG 2399IMG 2400IMG 2401