2018-10-14

„Postaw na Rodzinę”

9 grudnia 2014 roku uczniowie Publicznego Gimnazjum w Inowłodzu, wspólnie z rodzicami, uczestniczyli w mikołajkowym wyjeździe rodzinnym do kina Helios w Piotrkowie Tryb. Wspólny wyjazd był przede wszystkim okazją do wzmocnienia więzi rodzinnych, poznania się rodziców z różnych środowisk, szansą na osiągnięcie osobistej satysfakcji poprzez wspólne spędzenie czasu z dzieckiem, czego przy obecnym tempie życia bardzo brakuje.  Bezpłatny udział wszystkich uczestników był doskonałą ofertą dla rodzin.

W mikołajkowym wyjeździe wzięło udział 58 uczestników. Obejrzeliśmy film pt. „Serce, serduszko”, po czym spędziliśmy czas ze sobą, co uznaliśmy za bezcenne. Całemu wyjazdowi towarzyszyła miła atmosfera życzliwości i sympatii.

Koordynatorem wyjazdu była p. Ewa Godlewska – pedagog szkolny i p. Paulina Kowalska.

W imieniu wszystkich uczestników dziękujemy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Inowłodzu za sfinansowanie naszego wyjazdu.

wyszdjęciezdjęciezdjęcie[1]zdjęciecc