2018-12-18
Turniej Siatkówki Dziewcząt
2018-12-06
Mikołajki
2018-11-09
"Rekord dla Niepodległej"
2018-10-14
Dzień Edukacji Narodowej
  • Temperatura: 3.8°C
  • Odczuwalna: 3.4°C
  • Wilgotność: 70%
  • Kierunek wiatru: W
  • Prędkość wiatru: 0.0km/hr
  • Ciśnienie: 1012.9hPa
  • Opady z 24h: 0.2mm

Stacja pogodowa

 

„Postaw na Rodzinę”

9 grudnia 2014 roku uczniowie Publicznego Gimnazjum w Inowłodzu, wspólnie z rodzicami, uczestniczyli w mikołajkowym wyjeździe rodzinnym do kina Helios w Piotrkowie Tryb. Wspólny wyjazd był przede wszystkim okazją do wzmocnienia więzi rodzinnych, poznania się rodziców z różnych środowisk, szansą na osiągnięcie osobistej satysfakcji poprzez wspólne spędzenie czasu z dzieckiem, czego przy obecnym tempie życia bardzo brakuje.  Bezpłatny udział wszystkich uczestników był doskonałą ofertą dla rodzin.

W mikołajkowym wyjeździe wzięło udział 58 uczestników. Obejrzeliśmy film pt. „Serce, serduszko”, po czym spędziliśmy czas ze sobą, co uznaliśmy za bezcenne. Całemu wyjazdowi towarzyszyła miła atmosfera życzliwości i sympatii.

Koordynatorem wyjazdu była p. Ewa Godlewska – pedagog szkolny i p. Paulina Kowalska.

W imieniu wszystkich uczestników dziękujemy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Inowłodzu za sfinansowanie naszego wyjazdu.

 

wyszdjęciezdjęciezdjęcie[1]zdjęciecc

Copyright © 2019 Publiczne Gimnazjum w Inowłodzu - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.gimnazjuminowlodz.pl/informacje/aktualnosci/postaw-na-rodzine/