2018-12-06
Mikołajki
2018-11-09
"Rekord dla Niepodległej"
2018-10-14
Dzień Edukacji Narodowej
2018-09-09
Klauzula informacyjna dla rodziców uczniówPublicznego Gimnazjum w Inowłodzu
  • Temperatura: 1.7°C
  • Odczuwalna: 1.7°C
  • Wilgotność: 93%
  • Kierunek wiatru: SW
  • Prędkość wiatru: 0.0km/hr
  • Ciśnienie: 989.0hPa
  • Opady z 24h: 0.0mm

Stacja pogodowa

baner sks poziomSZKOLNY KLUB SPORTOWY

Program „Szkolny Klub Sportowy” jest skierowany do uczniów Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Szkół Ponadgimnazjalnych, bez względu na wiek, płeć oraz sprawność fizyczną.

Jest to model systemowego wsparcia organizacji zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży szkolnej opracowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Program ma na celu umożliwienie podejmowania dodatkowej aktywności fizycznej realizowanej w formie zajęć sportowych i rekreacyjnych pod opieką Nauczyciela prowadzącego zajęcia wychowania fizycznego w danej szkole.

Program stanowi narzędzie stymulowania i podejmowania aktywności fizycznej w szczególności wśród dzieci i młodzieży o mniejszej sprawności fizycznej, rzadziej podejmujących aktywność fizyczną w czasie wolnym, nieobjętych regularnymi formami aktywności fizycznej, np. treningami w Klubie Sportowym.

Systematyczne pozalekcyjne zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży powinny być prowadzone w różnorodnych, nowoczesnych i atrakcyjnych formach. Powinny się one odbywać na obiektach sportowych przystosowanych do prowadzenia zajęć sportowych lub w miejscach, w których można bezpiecznie przeprowadzać zajęcia w terenie.

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ  W PONIEDZIAŁKI I WTORKI O 7.25

OSOBA PROWADZĄCA : JOANNA JESKE

ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH:)

asia2018 034asia2018 032asia2018 031asia2018 032

plakat1.pdf

Copyright © 2018 Publiczne Gimnazjum w Inowłodzu - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.gimnazjuminowlodz.pl/informacje/aktualnosci/szkolny-klub-sporotwy/