2018-06-07
2018-05-28
VI Przegląd Teatrów Młodzieżowych "Na małej scenie"
2018-05-05
3 maja Dzień Konstytucji
  • Kierunek wiatru: WSW

Szanowni Państwo!

Nasza szkoła PUBLICZNE GIMNAZJUM W INOWŁODZU dołączyła do Akcji Ekoszkoły, w ramach której jest organizowana zbiórka telefonów komórkowych z następnym ich przekazaniem do ponownego użycia lub utylizacji w zamian za nagrody dla szkół biorących w niej udział.

Wśród nagród, które może otrzymać szkoła, jest sprzęt sportowy, pomoce edukacyjne, artykuły biurowe lub książki.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w zbiórce starych telefonów komórkowych poprzez przekazanie Szkole nie używanych już aparatów zalegających w Państwa szufladach.

Zbieramy wszystkie telefony, bez względu na ich wiek, poziom zużycia czy stan techniczny.

Akcja Ekoszkoły ma nie tylko wymierne znaczenie ekonomiczne, ale również niesie duże korzyści dla środowiska naturalnego - wszystkie telefony zamiast trafić na wysypisko zostaną poddane recyklingowi.

Każda ilość telefonów jest bardzo mile widziana. Im więcej zostanie zebranych telefonów, tym większe i bardziej wartościowe będą nagrody.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o Akcji lub recyklingu telefonów komórkowych zapraszamy na stronę www.ekoszkoly.pl

Liczymy na Państwa Pomoc!     Akcja trwa do końca grudnia 2014r.

Nakrętki zbieramy dla dwójki dzieci z terenu naszej gminy, które borykają się z problemami zdrowotnymi. Niebawem napiszemy nieco więcej na ten temat.

Pozdrawiamy

Pelińska Izabela  (501640503)