2017-12-12
Mikołajki 2017
2017-12-07
Konkurs Plastyczny ,, Zapobiegajmy Pożarom"
2017-11-30
Andrzejki 2017
2017-11-23
Narkotykom, dopalaczom STOP...wybieram zdrowie."
  • Temperatura: 1.6°C
  • Odczuwalna: 1.6°C
  • Wilgotność: 93%
  • Kierunek wiatru: ENE
  • Prędkość wiatru: 0.0km/hr
  • Ciśnienie: 976.8hPa
  • Opady z 24h: 0.4mm

Stacja pogodowa

W dniu 31 października 2013 roku, w Sali widowiskowej Ochotniczej Straży Pożarnej odbył się w Rzeczycy  VI Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Złote Łabędzie.  Na scenie występowali soliści, duety, zespoły wokalne, oraz taneczne. Ogólnie udział wzięło około 100 artystów z szkół podstawowych, gimnazjalnych i szkół średnich. Wśród występujących młodych artystów, bardzo ładnie zaprezentowały się uczennice Publicznego Gimnazjum w Inowłodzu Weronika Szulc i Monika Gębicz,  zdobywając nagrodę wyróżniającą.

W dniu 31 października 2013 roku w hali sportowej w Rzeczycy odbył się Turniej Tenisa Stołowego szkół gimnazjalnych. Wśród zawodników udział wzięli uczniowie Publicznego Gimnazjum w Inowłodzu Bartłomiej Choduń i Adrian Łuszcz. Nasi uczniowie zdobyli pierwsze miejsce, co dało im szansę udziału w zawodach na szczeblu powiatowym, które odbędą się 7 października 2013 roku. Jak mówi  nauczyciel Roman Rodakowski ,, wierzę , że nasi uczniowie  powtórzą wynik z tamtego roku i staną na podium w zawodach rejonowych. Brało nam 4 pkt do zakwalifikowania się w województwie. Może w tym roku uda się naszym chłopakom zawalczyć o ten medal . Trzymam kciuki „

 

rys klasy 008rys klasy 006rys klasy 007 

 

lp.

nazwa konkursu, zawodó

rok

zasięg

imię i nazwisko ucznia

zdobyty tytuł, zajęte miejsce

nauczyciel opiekun

1

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

2002

wojewódzki

Jan Płoszyński

laureat

A. Ciesielska

2

Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno - Krajoznawczy

2002

powiatowy

Dominika Mulińska

Artur Sarwa

Piotr Kubacki

I miejsce

D. Liźniewicz

3

Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno - Krajoznawczy

2002

wojewódzki

j. w.

II miejsce

D. Liźniewicz

4

Okręgowe Zawody Karate

2002

wojewódzki

Maciej Peliński

Natalia Zawadzka

Bartłomiej Chmiel

II miejsce

II miejsce

III miejsce

R. Rodakowski

5

Konkurs Wiedzy o Lesie

2002

rejonowy

Karolina Borusiewicz

Sylwia Rożej

Kamila Kotwin

II miejsce

M. Tabor

6

Konkurs w ramach rajdu Kolorowa Łódź

2002

wojewódzki

drużyna Kwiaty Polskie

I miejsce

B. Chachuła

7

Ogólnopolski konkurs szkół o tytuł Szkoła z Klasą

2003

ogólnopolski

cała szkoła

uzyskanie tytułu Szkoła z Klasą

M. Tabor

8

III Międzygimnazjalny Festiwal „ Wieś Polska w Poezji i Prozie”

2003

rejonowy

zespołowo

I miejsce

B. Chachuła

9

Ogólnopolski konkurs języka polskiego OMNIBUS

2003

ogólnopolski

Paulina Kostanek

V miejsce

B. Chachuła

10

Międzywojewódzkie Indywidualne Mistrzostwa Młodzików WKF Karate w kategorii Kumite

2003

międzywojewódzki

Angelika Zima

Bartłomiej Chmiel

Justyna Sarwa

III miejsce

III miejsce

II miejsce

R. Rodakowski

11

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików WKF Karate w kategorii Kata

2003

międzywojewódzki

Angelika Zima

Natalia Zawadzka

Justyna Sarwa

III miejsce zespołowo

R. Rodakowski

12

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

2003

wojewódzki

Artur Sarwa

laureat

D. Liźniewicz

13

Wojewódzki Konkurs Historyczny

2003

wojewódzki

Artur Sarwa

finalista

D. Liźniewicz

14

Międzygimnazjalny Konkurs Ortograficzny

2004

rejonowy

Lucyna Wieczorek

II miejsce

B. Chachuła

15

Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy w Karate

2004

ogólnopolski

Bartłomiej Chmiel

Krzysztof Goska

II miejsce

IV miejsce

R. Rodakowski

16

Międzynarodowy Turniej Karate w Galancie

2004

międzynarodowy

Angelika Zima

Justyna Sarwa

 

III miejsce

II miejsce

R. Rodakowski

17

Konkurs pt. Nasze Koło PTSM

2004

rejonowy

Ewa Koselak

Angelika Zima

Kamila Kotwin

wyróżnienie

D. Liźniewicz

18

Wojewódzki Konkurs Historyczny

2004

wojewódzki

Ewa Koselak

laureat

D. Liźniewicz

19

Wojewódzki Konkurs Historyczny

2004

wojewódzki

Urszula Rajkowska

finalista

D. Liźniewicz

20

Konkurs Recytatorski Tomaszów Maz. 2005

2005

powiatowy

Konrad Borusiewicz

II miejsce

B. Chachuła

21

Międzygimnazjalny Konkurs Ortograficzny

2005

rejonowy

Lucyna Wieczorek

I miejsce

B. Chachuła

22

Grantowy konkurs ogólnopolski pt.” Szkoła Marzeń „

2005

ogólnopolski

cała szkoła

akceptacja komisji konkursowej i uzyskanie

71 tys zł na wyposażenie szkoły i organizację zajęć dodatkowych

M. Tabor

23

Międzynarodowy Turniej Karate w Galancie

2005

międzynarodowy

Justyna Sarwa

Angelika Zima

Bartłomiej Chmiel

 

 

I miejsce

II miejsce

II miejsce

R. Rodakowski

24

Międzynarodowy Turniej Drużynowy Dziewcząt Karate Jasennik 2005

2005

międzynarodowy

Justyna Sarwa

Angelika Zima

Natalia Zawadzka

II miejsce

R. Rodakowski

25

Międzynarodowy Turniej Drużynowy Chłopców Karate Jasennik 2005

2005

międzynarodowy

Krzysztof Goska

Bartłomiej Chmiel

Maciej Peliński

III miejsce

R. Rodakowski

26

Międzynarodowe Mistrzostwa Indywidualne Karate Słowacja 2005

2005

międzynarodowy

Justyna Sarwa

I miejsce

R. Rodakowski

27

Mistrzostwa Europy w KF OPEN

2005

międzynarodowy

Ewa Pachnik

III miejsce

R. Rodakowski

28

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

2005

wojewódzki

Ewa Koselak

laureat

D. Liźniewicz

29

III etap IV edycji konkursu pt. Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski

2005

rejonowy

drużyna

II miejsce

M. Tabor

30

VI Międzygimnazjalny Festiwal „Wieś Polska w Poezji i Prozie „

2006

rejonowy

Szymon Malej

Klaudia Zielińska

I miejsce

II miejsce

B. Chachuła

31

Konkurs Recytatorski Tomaszów Maz. 2006

2006

powiatowy

Klaudia Zielińska

wyróżnienie

B. Chachuła

32

Międzygimnazjalny Konkurs Ortograficzny

2006

rejonowy

Ewelina Nockowska

 

 

 

 

II miejsce

A. Kwaśniewska

33

Inowłodzkie Klimaty w Poezji i Malarstwie

2006

rejonowy

Szymon Malej

 

Dominika Dziubałtowska

I miejsce – recytacja

 

I miejsce - malarstwo

B. Chachuła

 

Z. Gołaszewska

34

Ogólnopolski Konkurs Jęz. Angielskiego FOX

2006

ogólnopolski

Paweł Łon

III miejsce

M. Filipińska

35

Wojewódzki Konkurs Historyczny

2006

wojewódzki

Kamila Zdziechowska

finalista

D. Liźniewicz

36

Konkurs plastyczny pt. „ Jan Paweł II „

2006

ogólnoplski

Klaudia Zielińska

Dominika Dziubałtowska

Ewelina Nockowska

II miejsce

wyróżnienie

 

wyróżnienie

Z. Gołaszewska

37

Wojewódzki Konkurs Chemiczny

2006

wojewódzki

Tomasz Poręba

finalista

I. Pelińska

38

 Ogólnopolski konkurs pt. „ W harmonii z przyrodą”

2006

ogólnopolski

cała szkoła

I miejsce w kraju za realizację projektu pt. „ Nadpiliczne ogrody przydomowe ostoją agrobioróżnorodności”

M. Tabor

 

 

 

 

 

 

 

 

39

Ogólnopolski konkurs o tytuł „ Uczeń z klasą”

2007

ogólnopolski

Zbigniew Godlewski

Kacper Tabor

Patryk Sapieja

Małgorzata Koselak

Karolina Wojtaszczyk

Dagmara Jaciubek

Karolina Wosiek

Dagmara Miłosz

Małgorzata Pazura

Otrzymali ogólnopolski tytuł

„ Uczeń z klasą „ za zadania przyrodnicze

 z działu „ Jestem badaczem”

M. Tabor

40

Ogólnopolski konkurs „ Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”

2007

powiatowy

Paulina Miniak

Helena Bogusz

Klaudia Zielińska

III miejsce - drużyna

D. Liźniewicz

41

Konkurs wiedzy o lesie

2007

szkolny

Małgorzata Koselak –Im

Kacper Tabor –I m

Paulina Miniak –I m

Helena Bogusz –II m

Damian Kamińsk- III m

 

M. Tabor

 

 

 

 

 

42

Konkurs pt. Najpiękniejsza pisanka, palma, malowanka

2007

gminny

17 uczniów nagrodzonych

PISANKA:

I m: Joanna Przyborek

Anna Błaszczyk

III m:

Małgorzata Koselak

wyróżnienie:

Patrycja Bielas

PALMA:

I m :

Kacper Tabor

Dagmara Miłosz

II m:

Maja Różańska

III m :

Paweł Nieczyporowski

MALOWANKA:

I m :

Dominika Dziubałtowska

Ewelina Nockoska

Joanna Przyborek

II m:

Małgorzata Pazura

Anna Błaszczyk

III m:

Karolina Wosiek

Marzena Wrzosek

wyróżnienie:

Marta Duda

Dadmara Miłosz

Sebastian Jacak

Z. Gołaszewska

43

Powiatowy konkurs o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

2007

powiatowy

Zbigniew Godlewski

Szymon Olszowiec

Łukasz Frejlich

I miejsce dla drużyny

Anna Ciesielska

44

Konkurs plastyczny o Janie Pawle II

2007

rejonowy

Ewelina Nockowska

I miejsce

Zofia Gołaszewska

45

Powiatowy konkurs ortograficzny

2007

powiatowy

Ewelina Nockowska

II miejsce

Barbara Chachuła

46

Udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym „ Młodzi Obywatele Działają” – projekt pt. Nasza klasa czyta innym

2007

0gólnopolski

Klasa I B

Dyplom za zaliczenie projektu

Małgorzata Tabor

47

I  Mikołajkowy Międzygminny Turniej Piłki Ręcznej Chłopców

2007

międzygminny

Drużyna piłki ręcznej chłopców

IV miejsce

Piotr Kośka

48

III etap VII edycji konkursu Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski

2008

rejonowy

Paulina Miniak

Kacper Tabor

Anna Błaszczyk

Sylwester Kazub

II miejsce

Dorota Liźniewicz

49

Gminny konkurs plastyczny pod hasłem

„ zapobiegaj pożarom „

2008

gminny

Anna Błaszczyk

Magdalena Grad

Marlena Rybak

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Zofia Gołaszewska

 

50

Gminny konkurs plastyczny pod hasłem

„ 112 w trudnej sprawie – nie używaj przy zabawie „

2008

gminny

Małgorzata Koselak

Dominika Dziubałtowska

Ewelina Nockoska

Anna Wuls

Sebastian Choduń

I miejsce

II miejsce

 

III miejsce

IV miejsce

V miejsce

 

Zofia Gołaszewska

 

 

 

51.

Konkurs wiedzy o lesie

2008

rejonowy

Paulina Miniak

Marlena Rybak

Dorota Goska

Kacper Tabor

Michał Gawęda

II miejsce

Małgorzata Tabor

52

Konkurs „ Młodzi zapobiegają pożarom”

2008

powiatowy

Kacper Bogusz

IV miejsce

Anna Ciesielska

53

Turniej bezpieczeństwa w ruchu drogowym

2008

powiatowy

Michał Szulc

Szymon Olszowiec

Łukasz Frejlich

II miejsce

Anna Ciesielska

54

Wojewódzki konkurs historyczny

2008

wojewódzki

Małgorzata Koselak

 

finalistka

Dorota Liźniewicz

55

Konkurs wiedzy olimpijskiej

2008

międzygminny

Paulina Warczyk

Klaudia Myszyńska

Katarzyna Miniak

V miejsce

Joanna Jeske

56

Wojewódzki konkurs polonistyczny

2008

wojewódzki

Ewelina Nockoska

finalistka

Barbara Chachuła

57

Mały konkurs recytatorski

2008

powiatowy

Szymon Malej

wyróżnienie

Barbara Chachuła

58

Ogólnopolski konkurs recytatorski „Strofy o Ojczyźnie”

2008

ogólnopolski

Szymon Malej

finalista

Barbara Chachuła

59

Międzygimnazjalny festiwal „ Wieś polska w poezji i prozie”

2008

rejonowy

Szymon Malej

I miejsce

Barbara Chachuła

60

Inowłodzkie klimaty w poezji i malarstwie

2008

rejonowy

Szymon Malej

Dagmara Miłosz

Jakub Stępień

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Barbara Chachuła

61

Wojewódzki konkurs ekologiczny „ Zielona Agenda 2000”

2008

wojewódzki

Małgorzata Koselak

Małgorzata Pazura

Anna Błaszczyk

Karolina Wosiek

Karolina Wojtaszczyk

Dagmara Jaciubek

Iwona Pawlik

Kacper Tabor

Szymon Olszowiec

Marcin Bąk

Arkadiusz Warczyk

Michał Gawęda

Marcin Glesner

Dominik Mierzwa

I miejsce

Małgorzata Tabor

62

Gminny konkurs plastyczny pt „Klęska-powódź czy huragan – straż pożarna Ci pomaga”

2009

gminny

Joanna Winnik

Katarzyna Warczyk

Katarzyna Miniak

Agata Jacak

Iwetta Baran

I miejsce

I miejsce

II miejsce

II miejsce

II miejsce

 

Zofia Gołaszewska

63

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy PINGWIN 2008 z historii

2009

ogólnopolski

Małgorzata Koselak

Adam Rajkowski

Michał Gawęda

Kacper Bogusz

Kacper Sobolewski

Jakub Puszczykowski

Jagoda Kęsy

V miejsce

V miejsce

VI miejsce

VI miejsce

X miejsce

X miejsce

X miejsce

Dorota Liźniewicz

64

Rejonowy konkurs wiedzy o lesie

2009

rejonowy

Michał Gawęda

Kacper Tabor

Karolina Wojtaszczyk

Katarzyna Miniak

Marlena Rybak

II miejsce

Małgorzata Tabor

65

Mistrzostwa powiatu tomaszowskiego w piłce siatkowej dziewcząt

2009

powiatowy

Bernaciak Angelika

Baran Iwetta

Bielas Monika

Miniak Katarzyna

Kęsy Jagoda

Adamiec Kinga

Pruska Aleksandra

Miniak Adrianna

Śliwka Katarzyna

Wolan Alicja

I miejsce

Joanna Jeske

66

Turniej Rytm i Taniec

2010

powiatowy

Michalska Dominika

Jagiełło Kinga

Jeleń Magdalena

Izabela Myszyńska

Pełka Joanna

Liźniewicz Paulina

Mizera Klaudia

Winnik Joanna

III miejsce

Joanna Jeske

67

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Panda 2010

2010

ogólnopolski

Jakub Stępień

VII miejsce

Marcjanna Filipińska

68

Ogólnopolski Konkurs przedmiotowy z języka polskiego EDI

2010

ogólnopolski

Dominika Mochalska

XV miejsce

Anna Kwaśniewska

69

Wojewódzki konkurs historyczny

2010

wojewódzki

Adam Rajkowski

finalista

Dorota Liźniewicz

70

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy EDI - historia

2010

ogólnoploski

Adam Rajkowski

Kacper Bogusz

I miejsce

X miejsce

Dorota Liźniewicz

71

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

2010

powiatowy

Michał Szulc

Damian Szulc

Łukasz Wuls

I miejsce

Anna Ciesielska

72

Powiatowy konkurs fotograficzny „Obiektywem malowane, czyli nadpilickie impresje”

2010

powiatowy

Patrycja Motyl

 III miejsce

Paulina Kowalska

73

Powiatowy konkurs fotograficzny „Prawa konsumenta”

2010

powiatowy

Agata Jacak

wyróżnienie

Paulina Kowalska

74

Konkurs plastyczny „I Ty możesz zostać projektantem mody”

2010

powiatowy

Marta Nowak

IV miejsce

Zofia Gołaszewska

75

Gminny konkurs plastyczny „Wiatr, wypadek, ogień, woda – strażak zawsze rękę poda”

2010

gminny

Joanna Winnik

Alicja Wolan

Katarzyna Kupis

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Zofia Gołaszewska

76

Ogólnopolski konkurs recytatorski „Strofy o Ojczyźnie”

2010

wojewódzki

Zuzanna Rodakowska

finalistka

Barbara Chachuła

77

Mały Konkurs Recytatorski w Tomaszowie Maz.

2010

powiatowy

Jakub Stępień

wyróżnienie

Barbara Chachuła

78

Powiatowy konkurs na projekt literacki „Nasza historia – nasze dziedzictwo”

2010

powiatowy

Agata Jacak

Anna Wuls

Paulina Karwat

Marlena Rybak

I miejsce

 

wyróżnienie

Barbara Chachuła

79

X edycja ogólnopolskiego konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”

2011

Etap III parkowy

Klaudia Mizera

Joanna Pełka

Adriana Miniak

Alicja Wolan

III miejsce

Dorota Liźniewicz

80

GIMNAZJADA 2010/ 2011 Finał Międzygminny w Koszykówce Dziewcząt

2011

powiatowy

Jagoda Kęsy

Beata Bielas

Anita Gotner

Adriana Miniak

Jagoda Matusiak

Aleksandra Pruska

Katarzyna Śliwka

Kinga Adamiec

Karolina Niewiadomska

Katarzyna Warczyk

III miejsce

Bartłomiej Jeske

81

Olimpiada Wiedzy Religijnej

2011

dekanalny

Krzysztof Żądło

I miejsce

Agnieszka Polus

82

Olimpiada Wiedzy Religijnej

2011

Finał etap diecezjalny

Krzysztof Żądło

VII miejsce

Agnieszka Polus

83

Powiatowe Zawody w Siatkówce Dziewcząt Gimnazjada 2011

2011

powiatowy

Kinga Adamiec

Jagoda Kęsy

Anita Gotner

Jagoda Matusiak

Aleksandra Pruska

Karolina Niewiadomska

Ewelina Dróżdz

Beata Bielas

Katarzyna Warczyk

Alicja Wolan

Katarzyna Śliwka

 

 

III

Bartłomiej Jeske

84

Mistrzostwa Powiatu „Ruch, Taniec, Muzyka” – konkurs taneczny

2011

powiatowy

Alicja Dutkiewicz

Dominika Michalska

Patrycja Liziniewicz

Izabela Myszyńska

Magdalena Jeleń

Katarzyna Gradowska

Katarzyna Binio

Dominika Goszcz

Zuzanna Karwat

III

Bartłomiej Jeske

85

Konkurs Historyczny

2011

wojewódzki

Adam Rajkowski

finalista

Dorota Liźniewicz

86

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

2011

ogólnopolski

Adam Rajkowski

I miejsce w szkole

Anna Ciesielska

87

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

2011

powiatowy

Damian Szulc

Łukasz Wuls

Adrian Malej

I  miejsce

Anna Ciesielska

88

Ogólnopolski Konkurs Edukacyjny REPORTER

2011

ogólnopolski

Jagoda Kęsy

Elżbieta Wiktorowicz

Anita Gotner

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Izabela Pelińska

89

Gminny konkurs plastyczny „ Najpiękniejsza kartka wielkanocna i ozdoba świąteczna”

2011

gminny

Alina Kuklinowska

Łukasz Wuls

Paulina Kupis

Alicja Dutkiewicz

Izabela Śmigiel

I miejsce

II miejsce

II miejsce

III miejsce

III miejsce

Zofia Gołaszewska

90

Konkurs plastyczny „Spała w oczach dziecka”

2011

powiatowy

Małgorzata Kozłowska

Patrycja Choduń

Nina Mianowska

Jagoda Kęsy

I miejsce

II miejsce

II miejsce

III miejsce

Zofia Gołaszewska

91

Konkurs plastyczny „billbord, baner promujący Święto Ziemniaka”

2011

gminny

Magdalena Małocha

Paulina Choduń

Bartłomiej Choduń

Anna Kozłowska

Nina Mianowska

I nagroda

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

wyróżnienie

Zofia Gołaszewska

92

Powiatowy konkurs plastyczno-fotograficzny „Hubertusik 2011”

2011

powiatowy

Szymon Rodakowski

I miejsce

Jolanta Łon

91

Eko-pocztówka – konkurs plastyczny

2011

powiatowy

Kacper Zieliński

Małgorzata Kozłowska

II nagroda

II nagroda

Zofia Gołaszewska

93

Powiatowe zawody w biegach przełajowych - indywidualne

2011

powiatowy

Katarzyna Bąk

I miejsce

Bartłomiej Jeske

94

Turniej bezpieczeństwa w ruchu drogowym

2012

powiatowy

Damian Szulc

Łukasz Wuls

Adrian Malej

I miejsce

Anna Ciesielska

95

Turniej bezpieczeństwa w ruchu drogowym

2012

wojewódzki

Damian Szulc

Łukasz Wuls

Adrian Malej

VIII miejsce

Anna Ciesielska

96

Międzygminny konkurs w tenisie stołowym

2012

międzygminny

Bartłomiej Choduń

Szczepan Tabor

Damian Morawski

Kacper Zieliński

IV

Roman Rodakowski

97

V Powiatowy konkurs fotograficzny „Obiektywem Malowane, czyli nadpilickie impresje”

2012

powiatowy

Monika Gadomska

III miejsce

Jolanta Łon

98

„Wieś polska w poezji i prozie” – konkurs recytatorski

2012

powiatowy

Alicja Dutkiewicz

II miejsce

Barbara Chachuła

99

Ruch i muzyka – konkurs taneczny

2012

powiatowy

Alicja Dutkiewicz

Dominika Michalska

Paulina Telega

Katarzyna Kuta

Katarzyna Binio

Izabela Myszyńska

Magdalena Jeleń

Patrycja Liziniewicz

Kinga Jagiwłło

III miejsce

Joanna Jeske

100

Konkurs Grantowy Po Stronie Natury

2012

ogólnopolski

szkolny projekt edukacji ekologicznej

III miejsce

Małgorzata Tabor

101

Konkurs plastyczny Europejskie Dni Ptaków 2012

2012

ogólnopolski

Klaudia Kuta

Katarzyna Kuta

Lidia Grzegorczyk

wyróżnienia

Ewa Godlewska

102

Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Kolorowy Hubertusik”

2012

powiatowy

Małgorzata Kozłowska

wyróżnienie

Paulina Kowalska

103

Konkurs wiedzy o życiu i twórczości Janusza Korczaka

2012

powiatowy

Monika Gadomska

Paweł Kowalczyk

III miejsce

IV miejsce

Anna Dziubałtowska

104

II edycja konkursu „EKOBELFRY”              o nagrodę Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

2012

wojewódzki

za działania ekologiczne szkoły w roku szkolnym 2011/ 2012

I miejsce

5.000,00 zł

Małgorzata Tabor

105

Zawody powiatowe o puchar Prezesa KS Lechia w Tomaszowie Mazowieckim pt. „Szukamy siatkarskich talentów”

2012

powiatowy

zespół klas II:

Szymon Rodakowski

Adrian Łuszcz

Bartłomiej Choduń

Łukasz Badowski

 

zespół klas III:

Patryk Miazga

Waldemar Grzegorczyk

Norbert Bielas

Damian Dróżdż

III miejsce

 

 

 

 

 

III miejsce

Roman Rodakowski

 

 

 

 

Roman Rodakowski

106

Międzygminne mistrzostwa gimnazjów w tenisie stołowym

2012

międzygminny

Bartłomiej Coduń

Adrian Łuszcz

I miejsce

Roman Rodakowski

107

Powiatowe mistrzostwa gimnazjów w tenisie stołowym

2012

powiatowy

Bartłomiej Coduń

Adrian Łuszcz

II miejsce

Roman Rodakowski

108

XII edycja ogólnopolskiego konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”

2013

III etap parkowy

Katarzyna Gradowska

Ewelina Madzio

Mateusz Kupis

Weronika Motyl

IV

Marcjanna Filipińska

109

Powiatowy konkurs plastyczny: „Zapobiegajmy pożarom”

2012

powiatowy

Anita Rajska

Katarzyna Kuta

Klaudia Kuta

Ludwika Mekler

Lidia Grzegorczyk

I miejsce

I miejsce

II miejsce

II miejsce

II miejsce

Ewa Godlewska

110

X Powiatowy Konkurs Plastyczny w Tomaszowie Maz.. „Zaprojektuj swój strój”

2013

powiatowy

Paulina Choduń

I miejsce

Ewa Godlewska

111

Konkurs plastyczny pn.”Mam haka na czerniaka” w ramach ogólnopolskiej akcji „Mam haka na raka”

2013

powiatowy

Klaudia Kuta

Lidia Grzegorczyk

Kopacz Natalia

Anita Rajska

Katarzyna Śliwińska

II miejsce

II miejsce

III miejsce

Wyróżnienie

wyróżnienie

Ewa Godlewska

112

Powiatowy konkurs plastyczny „Twoja wiedza i czujka w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu”

2013

powiatowy

wojewódzki

ogólnopolski

Klaudia Kuta

I miejsce

II miejsce

I miejsce

Ewa Godlewska

113

XIII Powiatowy Festiwal Gimnazjalny „Wieś polska w poezji i prozie”

2013

powiatowy

Bartosz Stępień

Tobiasz Bielas

II miejsce

wyróżnienie

Anna Dziubałtowska

114

Powiatowy Konkurs „Życie i twórczość Juliana Tuwima”

2013

powiatowy

Bartosz Stępień

Lidia Grzegorczyk

nagrody bez wskazania miejsc

Anna Dziubałtowska

Anna Kwaśniewska

115

Powiatowy konkurs „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”

2013

powiatowy

Weronika Motyl

Piotr Kieszek

Bartłomiej Sołtys

III miejsce

Anna Ciesielska

Izabela Pelińska

116

RAMBIT EKOLOGICZNY

2013

powiatowy

drużyna wiedzy ekologicznej:

Katarzyna Gradowska

Izabela Śmigiel

Kinga Fiderek

drużyna sportowa:

Katarzyna Bąk

Izabela Bąk

Adrian Łuszcz

Sebastian Starzyński

Bartłomiej Choduń

Weronika Motyl

Katarzyna Bielas

III miejsce

Marcjanna Filipińska

Joanna Jeske

117

Olimpiada Wiedzy Religijnej

2013

dekanalny

Lidia Grzegorczyk

I miejsce

Maksymilian Papiernik

118

Konkurs plastyczny „Co nam zostawił Jan Paweł II”

2013

powiatowy

Katarzyna Kuta

Paulina Choduń

wyróżnienie

wyróżnienie

Ewa Godlewska

119

Powiatowy konkurs recytatorski

2013

powiatowy

Bartosz Stępień

III miejsce

Anna Dziubałtowska

120

Powiatowy konkurs ortograficzny

2013

powiatowy

Lidia Grzegorczyk

wyróżnienie

Anna Kwaśniewska

121

Konkurs plastyczny w ramach akcji POLSKA BIEGA ”Wczoraj i dziś sportowej Spały”

 

2013

powiatowy

Klaudia Kuta

I miejsce

Ewa Godlewska

122

I Przegląd Teatrzyków profilaktycznych

2013

międzygimnazjalny

klasa II B

II miejsce

Izabela Pelińska

Ewa Godlewska

123

Konkurs „Bezpieczeństwo na wsi: stop upadkom i wypadkom”

2013

międzygminny

Adrian Łuszcz

Albert Kopczyński

Tobiasz Bielas

Damian Pabianek

Norbert Chaber

II miejsce

Anna Ciesielska

124

Konkurs literacki „Zdarzyło się w Inowłodzu”

2013

gminny

Klaudia Kuta

Lidia Grzegorczyk

Małgorzata Kozłowska

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Anna Kwaśsniewska

125

Powiatowy turniej piłki nożnej Coca Cola Cup - dziewczęta

2013

powiatowy

Weronika Motyl

Klaudia Bąk

Katarzyna Bąk

Paulina Telega

Kamila Micielska

Ewelina Madzio

Dominika Goszcz

Paulina Choduń

Nina Mianowska

I miejsce

Joanna Jeske

126

POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY

2014

powiatowy

Lidia Grzegorczyk

I miejsce

Barbara Chachuła

127

XIV POWIATOWY FESTIWAL „ WIEŚ POLSKA W POEZJI I PROZIE”

2014

powiatowy

Katarzyna Śliwińska

Natalia Kopacz

Bartosz Stępień

II miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

Barbara Chachuła

128

MIĘDZYGMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

2013

międzygminny

Bartłomiej Choduń

Adrian Łuszcz

I miejsce

Roman Rodakowski

129

POWIATOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

2013

powiatowy

Bartłomiej Choduń

Adrian Łuszcz

I miejsce

Roman Rodakowski

130

WOJEWÓDZKI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

2014

wojewódzki

Bartłomiej Choduń

Adrian Łuszcz

III miejsce

Roman Rodakowski

131

TURNIEJ  HALOWEJ PIŁKI SIATKOWEJ „MŁODE TALENTY’

2014

powiatowy

Szymon Rodakowski

Sebastian Starzyński

III miejsce

Roman Rodakowski

132

TURNIEJ PIŁKI PLAŻOWEJ

2014

międzygminny

Szymon Rodakowski

Sebastian Starzyński

II miejsce

Roman Rodakowski

133

FESTIWAL PIOSENKI „ZŁOTY ŁABĘDŹ”

2013

powiatowy

Weronika Szulc

Monika Gębicz

wyróżnienie

Roman Rodakowski

134

KONKURS POEZJI ŚPIEWANEJ IM. J. TUWIMA

2014

powiatowy

Weronika Szulc

Monika Gębicz

III miejsce

Roman Rodakowski

135

KONKURS WIEDZY „MŁODZIEZ ZAPOBIEGA POŻAROM”

2013

powiatowy

Lidia Grzegorczyk

IV miejsce

Anna Ciesielska

136

RAMBIT  LEŚNY

2014

powiatowy

Albert Kopczyński

Bartosz Stępień

Izabela Bąk

Natalia Kopacz

Klaudia Miko

Weronika Szulc

Klaudia Bartosik

Klaudia Bąk

Weronika Motyl

Katarzyna Bąk

Szymon Rodakowski

Sebastian Starzyński

 

III miejsce

Marcjanna Filipińska

Joanna Jeske

137

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT COCA COLA CUP

2013

powiatowy

Weronika Motyl

Klaudia Bąk

Katarzyna Bąk

Weronika Szulc

Patrycja Warczyńska

Anita Rajska

Izabela Bąk

Kamila Micielska

Klaudia Miko

 

II miejsce

Joanna Jeske

138

MIĘDZYGMINNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

2014

międzygminny

Weronika Motyl

Klaudia Bąk

Katarzyna Bąk

Paulina Telega

Lidia Grzegorczyk

Natalia Kopacz

Katarzyna Bielas

Izabela Bąk

Weronika Bąk

Klaudia Miko

Klaudia Bartosik

Kamila Micielska

Patrycja Warczyńska

II miejsce

Joanna Jeske

139

POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

2014

powiatowy

Weronika Motyl

Klaudia Bąk

Katarzyna Bąk

Paulina Telega

Lidia Grzegorczyk

Natalia Kopacz

Katarzyna Bielas

Izabela Bąk

Weronika Bąk

Klaudia Miko

Klaudia Bartosik

Kamila Micielska

Patrycja Warczyńska

Iv miejsce

Joanna Jeske

140

MIĘDZYGMINNY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

2014

międzygminny

Weronika Motyl

Klaudia Bąk

Katarzyna Bąk

Paulina Telega

Lidia Grzegorczyk

Natalia Kopacz

Katarzyna Bielas

Izabela Bąk

Weronika Bąk

Klaudia Miko

Klaudia Bartosik

Kamila Micielska

Patrycja Warczyńska

IV miejsce

Joanna Jeske

141

KONKURS MUZYCZNY EKOPIOSENKA

 

2014

gminny

Weronika Szulc

Monika Gębicz

I miejsce

Paulina Kowalska

Joanna Jeske

142

KONKURS NA OPOWIADANIE W JĘZYKU ANGIELSKIM

2014

powiatowy

Jakub Wawrzyniak

wyróżnienie

Marcjanna Filipińska

143

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY PN: ‘KARTKA Z ANIOŁKIEM”

2013

powiatowy

Katarzyna Kuta

II miejsce

Ewa Godlewska

144

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY 

„ ZAPOBIEGAMY POŻAROM”

2013

powiatowy

Katarzyna Kuta

Klaudia kuta

II miejsce

III miejsce

Ewa Godlewska

145

KONKURS PLASTYCZNY „WIEŚ POLSKA W MALARSTWIE”

2014

powiatowy

Klaudia Kuta

Katarzyna Kuta

Natalia Kopacz

Paulina Telega

Patrycja Warczyńska

I miejsce

I miejsce

II miejsce

II miejsce

III miejsce

Ewa Godlewska

146

KONKURS NA PLAKAT PN: „CHROŃMY LASY”

2014

powiatowy

Klaudia Kuta

Katarzyna Kuta

II miejsce

Ewa Godlewska

147

KONKURS NA PLAKAT „WYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO 2014”

2014

gminny

Katarzyna Śliwińska

I miejsce

Ewa Godlewska

148

KONKURS PLASTYCZNY EKO-LOGO

 

2014

gminny

Natalia Kopacz

III miejsce

Ewa Godlewska

149

KONKURS „EDUKACJA EKOLOGICZNA W SZKOŁACH I PRZEDSZKOLACH”

2014

wojewódzki

program szkoły

laureat

Małgorzata Tabor

 

Copyright © 2017 Publiczne Gimnazjum w Inowłodzu - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.gimnazjuminowlodz.pl/nasze-osiagniecia/